Jak w krótkim czasie znacząco polepszyć jakość swoich stylizacji?

Jak pewnie dobrze wiesz, moja wiedza w postaci kursów online jest ogólnodostępna na platformie szkoleniowej Quloo.pl.

Czy jest ona skuteczna? Czy daje efekty? Czy dzięki niej stylistki robią lepsze paznokcie i zdobienia?

Wasze opinie mówią, że tak.

Matematyka również mówi, że tak — bo w końcu jest już Was ponad 26 560 kursantek i kursantów.

Teraz czas pójść krok dalej.

Aby dać Ci jeszcze więcej wiedzy...

Aby Twój rozwój był jeszcze bardziej skuteczny...

Abym poprowadziła Cię krok po kroku na ścieżce Twojej paznokciowej kariery!

COTYGODNIOWE KONSULTACJE ONLINE Z EDYTĄ

Decydując się teraz otrzymujesz:

Dostęp na 31 dni do konsultacji online z Edytą o wartości 1850 zł (koszt 1 konsultacji według www.edytakruczak.pl to 100 euro)

Konsultacje odbywają się 1 raz w tygodniu w okresie od 1 września do 30 wrześni (łącznie odbędzie się 5 konsultacji - wstępnie co środę od godz. 18:00/19:00 - dokładna godzina będzie ustalona). Będą one się odbywać w tajnej grupie na Facebooku, gdzie będziesz mogła wrzucić zdjęcia swoich stylizacji lub  zdobień, lub pytania, na które szukasz odpowiedzi. Na konsultacjach nie musisz być z nami na LIVE, gdyż z każdej z konsultacji będzie udostępniony zapis z LIVE. 

Dodatkowo w prezencie otrzymasz DOSTĘP DO WSZYSTKICH 37 KURSÓW ONLINE EDYTY na 31 dni o wartości  147 zł

Dzięki temu, gdy otrzymasz wskazówki na konsultacjach będziesz mogła zerknąć do konkretnych lekcji i będziesz wiedziala na czym się skupić i jak daną rzecz poprawić. Jeśli masz już dostęp do kursu/kursów, to jego ważność zostanie przedłużona o miesiąc.

Łączna wartość: 1997 zł

Cena dla Ciebie: 197 zł

Uwaga! Ważna informacja!

Tak dobra cena za dostęp na miesiąc do konsultacji z Edytą oznacza tylko jedno. ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA i tylko pierwsze 20 osób będzie mogło skorzystać z tej szansy. Zapisy zamykamy 1 września o 23:59.

Ta oferta, którą tutaj widzisz jest tzw. ofertą testową. Co to oznacza? Chcemy Konsultacje wprowadzić na stałe do naszej oferty. Zanim jednak to zrobimy, chcemy zweryfikować jak bardzo skuteczne to będzie w praktyce. I wstępnie taką szansę skorzystania z tej skutecznej formy rozwoju, dajemy zaufanym osobom - czyli naszym kursantkom.

Mogę Ci zagwarantować, że damy z siebie 120% po to być Ty miała jak najlepsze efekty. Po miesiącu otrzymasz specjalną ofertę na przedłużenie dostępu do konsultacji na rok - bo taki czas trwania docelowo będą miały konsultacje. Albo gdy nagrasz dla nas po konsultacjach recenzje video to otrzymasz miesiąc konsultacji gratis.

×
×

Koszyk