Klub Kompletnej Stylistki – czy warto dołączyć?

Klub Kompletnej Stylistki staje się jednym z najczęściej wybieranych produktów od Quloo – być może, gdy czytasz ten wpis jest już TOP’owym produktem dla osób chcących rozwijać się w stylizacji paznokci (w co szczerze wierzę i jestem przekonany, że tak się stanie!).

W tym wpisie przedstawię Ci FAKTY – dlaczego warto przystąpić do Klubu Kompletnej Stylistki. Postaram się pozbawić ten wpis „gdybania” i tylko przedstawić suche fakty związane z Klubem Kompletnej Stylistki.

Powód 1 – Ilość wiedzy, która zaspokoi Twoje potrzeby.

Decydując się na Klub Kompletnej Stylistki otrzymujesz na ten moment (27.11.2023) dostęp do aż 42 kursów, co przekłada się na ponad 262 godziny wiedzy ze stylizacji paznokci. Kursy, a co za tym idzie wiedza jest z różnych sfer stylizacji paznokci:

  • Techniki – czyli jak tworzyć stylizacje od A do Z – czy to najprostsze jak manicure BKT w domu, manicure hybrydowy w domu, czy przedłużanie paznokci na sobie. Po również te bardziej salonowe – jak przedłużanie żelem / akrylem na dłoniach modelek, korekty paznokci czy też rekonstrukcję obgryzionych paznokci
  • Zdobienia – tutaj też pewnie bez zaskoczenia – znajdziesz wiedzę jak postawić pierwsze kroki (nawet jeśli jeszcze nigdy nic nie zmalowałaś) aż do etapu „moje zdobienia wywołują efekt WOW”.
  • Biznes – z 3 kursów biznesowych dowiesz się m.in. jak wyceniać usługi, jak się reklamować (tj. napisać tekst ogłoszenia) oraz np. jak rozmawiać z „trudnymi klientkami”

Tak jak Ci napisałem na wstępie tego punktu – zawarta wiedza w Klubie Kompletnej Stylistki zaspokoi Twoje potrzeby – zarówno w momencie gdy stawiasz pierwsze kroki jak i w momencie gdy już trochę tego doświadczenia masz.

Powód 2 – Dostępność

Każdy dobrze wie (taką mam nadzieję), że zdobyta wiedza UMYKA. Co mam na myśli. Jeśli dzis zobaczysz coś w kursie to nie zostaje 100% tej wiedzy z Tobą na zawsze. Naukowo to udowodnili, że z czasem ta wiedza ucieka… nazwali to naukowo „Krzywa zapominania” albo „krzywa Ebbinghausa” – jeśli chcesz na jej temat poczytać więcej to kliknij tutaj.

Co zrobić, by zminimalizować jej skutki? Mieć dostęp do wiedzy i ją powtarzać gdy Ci coś umknie – na pewno taka sytuacja będzie miała miejsce (takie życie.).

Dlatego decydując się na dostęp do Klubu Kompletnej Stylistki masz dostęp do wiedzy 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Możesz w dowolnym momencie zalogować się na konto, odpalić lekcje i przypomnieć sobie, to czego potrzebujesz.

Jest to bardzo wygodne w szczególności na początku Twojej paznokciowej wiedzy, gdy poznajesz wiele nowości i naturalne jest to, że coś może Ci wylecieć z głowy, lub „pomieszać”

Powód 3 – Cena.

Szczerze? Jest genialna.

No matematycznie całość rozkładając to najlepsza oferta na rynku (na czas gdy piszę ten wpis, a wątpię, że to się zmieni).

Spójrzmy na to z matematycznego punktu widzenia:

Cena dostępu na miesiąc: 147 zł.

Cena dostępu na rok: 597 zł.

Cena dostępu na zawsze: 697 zł.

Otrzymujesz dostęp do aż 42 kursów.

Co oznacza, że koszt korzystania z 1 kursu przez miesiąc/rok/na zawsze to tylko:

  • W przypadku dostępu na miesiąc: 147/42 = 3,5 zł
  • W przypadku dostępu na rok: 597/42 = 14,12 zł
  • W przypadku dostępu na zawsze: 697/42 = 16,59 zł

Czy za 3,5 zł odbędziesz chociaż 1 kurs stacjonarny? Lub za 14,12? Lub za 16,59 zł? No nie 🙂

Wiadomo, ktoś od razu powie „na szkoleniu stacjonarnym masz wsparcie instruktora” – to prawda.

W przypadku Klubu Kompletnej Stylistki to nie możliwe, by Edyta w jednym momencie mogła być w każdym miejscu na ziemi.

Na szczęście mamy na to sposób! Pod każdą lekcją w kursie możesz zadać pytanie Edycie. Mało tego! Co tydzień odbywają się LIVE z analizą prac Klubowiczów – tam możesz wrzucić zdjęcia swoich stylizacji i otrzymać wartościowe wskazówki czy też wsparcie Edyty.

Podsumowując:

Czy warto dołączyć do Klubu Kompletnej Stylistki?

Moim zdaniem TAK.

Zdaniem innych Klubowiczów, którzy dzielą się opiniami – TAK.

Dlatego jeśli jesteś już gotowa na skuteczny rozwój w stylizacji paznokci, to koniecznie dołącz do Klubu już dziś. Kliknij tutaj, wybierz wariant dla siebie i ułatw sobie maksymalnie skuteczny rozwój w stylizacji paznokci.