Przewodnik po stylizacji paznokci

to praktyczna wiedza od A do Z na temat stylizacji paznokci w jednym miejscu.

Dla ambitnych osób, które chcą wejść w świat stylizacji paznokci, lub ambitnych stylistek, które chcą rozwijać swoje bieżące umiejętności by wznieść swoje stylizacje i zdobienia na wyższy poziom

Chcesz nauczyć się robić stylizacje i zdobienia na wyższym poziomie bez wychodzenia z domu?

Rozumiem Cię!

Moje kursantki, przed wyborem Przewodnika po stylizacji paznokci też były w tym miejscu!

Grudzień to często czas podsumowania tego, co się działo w minionym roku. Często to też czas sięgania pamięcią o wiele dalej wstecz, by mieć pełen obraz, tego, co się działo i gdy tak sięgam pamięcią wstecz, to dobrze pamiętam ten moment w moim życiu, gdy jako stylistka paznokci zrezygnowałam z rozwoju…

Jakość moich stylizacji stała na miernym, żeby nie powiedzieć na bardzo niskim poziomie, jednak po kilku nieudanych przygodach ze szkoleniami powiedziałam STOP. Wychodziłam z założenia, że jeśli ludzie chodzą do mnie na paznokcie, to musi być wszystko dobrze.

Problem polegał na tym, że zamiast skutecznie rozwijać siebie, swoje umiejętności to stałam w miejscu, a inne stylistki szły do przodu. Ja poszerzałam swoje złe nawyki pracując w salonie, traciłam czas na każdej stylizacji, bo ich wykonanie trwało o wiele za długo, traciłam ogrom produktów, bo zużywałam ich o wiele za dużo, a z czasem traciłam też w oczach klientek, bo widziały, po zdjęciach, że inne stylistki robią paznokcie lepiej.

Byłam w tak zwanej kropce. Po złych doświadczeniach ze szkoleniami nie wiedziałam jak wyjść z tego punktu.

Jak pewnie dobrze się domyślasz, brakowało mi przewodnika, który poprowadzi mnie i moje stylizacje na wyższy poziom…

Na szczęście pojawił się ktoś, kto powiedział

„Edyta! Skończ pieprzyć i weź się za siebie”

W krótkim czasie od tamtych słów postanowiłam zaryzykować i udałam się z dużą dozą wątpliwości na szkolenie… Było to pierwsze udane szkolenie stacjonarne, z którego byłam tak mocno zadowolona, które tak mocno miało na mnie wpływ, że od tamtego dnia po dziś dzień rozwój jest nierozłączną częścią mojego życia, bo zrozumiałam, że jest to klucz do sukcesu w stylizacji paznokci.

I tak od tamtego dnia zainwestowałam w swoją głowę, w swoje umiejętności ponad 100 000 złotych szkoląc się z zakresu stylizacji paznokci u najlepszych ekspertów w Polsce i Europie, jak i z metod skutecznego przekazywania wiedzy, by każda z moich kursantek miała wiedzę podaną w przystępny sposób.

Prowadząc swój salon zaraziłam chęcią do rozwoju moje pracownice,

jednak często coś było nie tak… jakiś jeden element układanki nie funkcjonował….

Prowadząc salon z kilkoma stanowiskami, z wypełnionym po brzegi kalendarzem zależało mi na jak najlepszej jakości usługi, by klientki chętnie do nas wracały. Dlatego też postawiłam na rozwój swoich pracownic, jeżdżąc razem z nimi po szkoleniach. Jednak coś było nie tak… po pewnym czasie wracałyśmy do salonu i wracałyśmy do starych nawyków…

Dlaczego? Przecież szkolenia były dobrej jakości, na szkoleniach było wszystko idealnie… A no działa coś, czego człowiek nie jest w stanie pokonać…naukowo to się nazywa Krzywa Zapominania. Pomimo wszelkich starań wiedza UMYKA, zapominamy większą część informacji i niestety trzeba było na szkolenie jechać jeszcze raz…

I w tamtym czasie — w 2016 roku — razem z Przemkiem powiedzieliśmy KONIEC Z TYM! Czas by stylistki paznokci miały dostęp do wiedzy przez internet, by mogły do niej wracać i powtarzać, kiedy mają na to ochotę, a co za tym idzie, płacąc raz za szkolenie, mogły mieć maksymalne efekty! I tak powstał pierwszy i największy portal z kursami online dla stylistek paznokci Quloo, z którego korzysta już ponad 29 500 kursantek i kursantów.

Każda droga musi mieć swój cel. Nasz to…

Maksymalne sprzyjanie rozwojowi stylistek paznokci.

Dlatego, by móc  zrealizować nasz cel nagrałam dla Was 37 kursów – 21 kursów ze zdobień, 16 kursów technicznych, które pokrywają większość tematów związanych ze stylizacją paznokci — w szczególności te, które są niezbędne, byś mogła wejść w ten świat świadomie, bezpiecznie, bez tracenia czasu i nerwów, a w późniejszym czasie mogła rozwijać swoje umiejętności tak, by zachwycać klientki, pracując już jako stylistka paznokci.

Dzięki temu Ty bez wydawania ponad 100 000 złotych możesz mieć kompletną wiedzę bez wychodzenia z domu, dostępną praktycznie 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Pozostała jedna ważna kwestia. Ile powinien kosztować dostęp do tej kompletnej wiedzy?

Zgodnie z naszym celem „Maksymalnie sprzyjamy rozwojowi stylistek paznokci”,

postanowiliśmy, że cena będzie najniższa z możliwych!

Dlaczego? Po to, by każda z Was — każda ambitna osoba, która chce skutecznie podnosić swoje umiejętności, mogła skutecznie rozwijać swoje umiejętności i co bardzo ważne — ŚWIADOMIE PRACOWAĆ.

Koniec z czasami, gdy rozwój musiał być drogi, przez co często początkującym było szkoda inwestować w swój rozwój, przez co robili wszystko na swoją rękę, tracąc czas, nerwy i pieniądze. A czasem nawet zdrowie…

Postanowiliśmy, że ta kompletna wiedza będzie „na każdą kieszeń”.

Przewodnik po stylizacji paznokci

to sprawdzona i praktyczna wiedza jak wykonywać trwałe estetyczne stylizacje oraz jak malować piękne zdobienia, dzięki którym Ty, jak i Twoje klientki/modelki będziecie zadowolone z wykonywanych przez Ciebie prac.

Czego nauczysz się z
Przewodnika po stylizacji paznokci?

Poniżej znajdziesz listę tematów, jakie m.in. porusza Przewodnik po stylizacji paznokci, który składa się z ponad 37 kursów w opcji Sapphire. To czy Ty już wkrótce będziesz się rozwijać krok po kroku z tą listą, czy może zaczniesz od innych tematów zawartych w przewodniku — wszystko zależy od Ciebie. Decydując się na Przewodnik po stylizacji paznokci, to Ty jesteś „Panem i władcą” swojego rozwoju — ustalając co i kiedy się uczysz, gdyż dostęp do wiedzy masz 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dla kogo jest Przewodnik po stylizacji paznokci?

Dla osób chcących postawić lub stawiających już pierwsze kroki,

ponieważ dzięki tej wiedzy unikniesz wyrabiania sobie złych nawyków i od początku poznasz dobre praktyki, które szybko doprowadzą Cię do robienia trwałych i estetycznych stylizacji.

Dla stylistek, które mają już pewne doświadczenie, jednak...

ciągle jest coś nie tak z Twoimi stylizacjami. Czy to z ich trwałością, czy wyglądem. Dzięki przewodnikowi znajdziesz skuteczne rozwiązanie problemu i osiągniesz wymarzony poziom.

Dla stylistek, które na co dzień pracują w zawodzie,

gdyż pewni mają już one świadomość, jak szeroka jest stylizacja paznokci i regularnie chcą podnosić jakość swoich usług, by mieć co raz to więcej zadowolonych klientek.

Jeśli jeszcze mnie nie znasz,
to pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Edyta Kruczak. Od 16 lat jestem pasjonatką stylizacji paznokci. Właściwie przeszłam, przez jej większość etapów tj. na początku byłam klientką, potem robiłam sobie paznokcie w domu, następnie założyłam swój salon, prowadziłam szkolenia stacjonarne, po to, by finalnie poświęcić się na szkolenie kursantów online zgodnie z misją Quloo, czyli „Maksymalnie sprzyjamy rozwojowi stylistek paznokci”, a w międzyczasie pracuję nad różnymi markami stylizacji paznokci jak np. Drillo — po to, by maksymalnie ułatwiać pracę stylistką paznokci.

Jak pewnie dobrze się domyślasz, jestem praktykiem stylizacji paznokci — pracując w salonie obsłużyłam tysiące klientek, przeszkoliłam ponad 29 500 kursantów w portalu Quloo, przeprowadziłam tysiące analiz czy to kursantek, czy to bezpłatnych analiz, dzięki czemu w kursach masz zawartą sprawdzoną wiedzę, która działa, która pozwoli Ci poznać tajniki stylizacji paznokci i pozwoli Ci skrócić czas wykonywania poszczególnych czynności. 

Bez tracenia czasu na zbędne kroki, bez tracenia czasu na domysły, bez wkurzania się, że coś nie działa. Jeśli coś sprawia Ci trudność, to wracasz do kursu i powtarzasz daną wiedzę albo zadajesz pytanie pod lekcją w kursie i otrzymasz precyzyjną odpowiedź co zrobić.

Mi nie musisz wierzyć. Oto co mówią o mnie kursantki:

Do czego konkretnie otrzymasz dostęp?

16 kursów technicznych oraz 21 kursów ze zdobień w opcji Sapphire — łącznie ponad 248 godzin konkretnej wiedzy, dzięki której jesteś w stanie osiągnąć wymarzony w stylizacji paznokci — bez tracenia czasu na szukanie wiedzy, bez tracenia nerwów na odkrywanie koła na nowo, bez tracenia pieniędzy na zbędne produkty. (wartość: 8290 zł)

techh
zdbb

Pokrywają one m.in. takie zagadnienia, jak
– radzenie sobie z trudnymi klientkami,
– wycena swojej pracy,
– czy też m.in. 8 kroków do budowania solidnego salonu, który przetrwa na rynku.
(wartość: 485 zł)

W momencie, gdy wydamy nowy kurs, a Ty będziesz miała ważny dostęp do zestawu, to Ty bez dodatkowych opłat otrzymasz do nich gratisowy dostęp. Dlatego masz zapewniony ciągły dostęp do nowości wydawanych przez nas na Quloo.pl, a więc dla Ciebie to kolejna oszczędność pieniędzy.

Mamy grudzień, zbliżają się święta, potem nowy rok, który często jest świetną okazją do stawiania sobie nowych celów, dlatego dzięki naszemu prezentowi, będziesz mogła się dłużej cieszyć dostępem do Przewodnika po stylizacji paznokci, a co za tym idzie, będziesz miała więcej czasu na zapoznanie się z nim, przetrenowanie i wdrożenie u siebie.

Świąteczno-noworoczna promocyjna cena Przewodnika po stylizacji stylizacji paznokci obowiązują jeszcze tylko przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Czas odkryć karty!

Przewodnik po stylizacji paznokci — czyli wiedza o wartości ponad 8290 zł jest dla Ciebie dostępna w 3 wariantach czasowych. Naszym celem było stworzenie rozwiązania, które będzie po pierwsze dostępna na każdą kieszeń, a po drugie jego zawartość była kilkunastokrotnie większa niż to, co zapłacisz. Ponieważ gdy np. za rok usiądziesz i zastanowisz się, jak wiele nauczyłaś się dzięki Przewodnikowi po stylizacji paznokci, to będziesz w szoku, jak ta drobna inwestycja polepszyła Twoje stylizacje i zdobienia:

Dostęp na miesiąc

Decydując się na ten wariant otrzymujesz dostęp na miesiąc – czyli 31 45 dni do:

Cena regularna: 147 zł

Cena promocyjna: 77

Dostęp na pół roku

Decydując się na ten wariant otrzymujesz dostęp na pół roku – czyli 183 276 dni do:

Cena regularna: 797 zł

Cena promocyjna: 297

Dostęp na rok

Decydując się na ten wariant otrzymujesz dostęp na rok – czyli 365 548 dni do:

Cena regularna: 1497 zł

Cena promocyjna: 497

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Ponad 29 500 kursantek, tysiące klientów, którzy już posiadają Przewodnik po stylizacji paznokci i skutecznie, w krótkim czasie podnoszą swoje umiejętności i jakość swoich stylizacje daje nam 200% pewność jak bardzo skuteczne rozwiązanie dla ambitnych stylistek jest przed Tobą. Jeśli jednak w przeciągu 7 dni uznasz, że dostęp do wszystkich 37 kursów nie jest dla Ciebie, to wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zwrócimy Twoje pieniądze. W tej sytuacji ponosisz 0 ryzyka, a jak wiele możesz zyskać.

Przewodnik po stylizacji paznokci jako prezent?

Jest to możliwe! Zapewne osoba, którą obdarujesz, będzie zachwycona takim prezentem, ponieważ dzięki niemu dbasz o tę osobę, o jej przyszłość i jej umiejętności – a to ogromny gest! Co zrobić, by wręczyć zestaw komuś jako prezent? Zakup opcję, którą chcesz wręczyć obdarowanej osobie i po zakupie napisz do nas na [email protected] – przygotujemy i wyślemy Ci na maila kartkę, którą możesz np. wydrukować, włożyć do koperty i wręczyć drugiej osobie. Na kartce będzie instrukcja, by ta osoba się do nas zgłosiła i my wszystkim się zajmiemy!

Najczęściej zadawane pytania:

1. Gdzie będę miała dostęp do kursów? Co muszę zrobić po zakupie?

Kursy będą dostępne na Twoim koncie na www.quloo.pl do 48h po zakupie dostępu do Przewodnika po stylizacji paznokci. (zwyczajowo to będzie szybciej, jednak zawsze istnieje szansa, że np. wystąpi awaria prądu lub internetu – dlatego te 48h to taki bezpieczny termin)

Jeśli jeszcze nie masz konta na www.quloo.pl – czyli na naszej platformie to szkoleniowej to po prostu po zakupie dostępu go załóż. Pamiętaj by założyć go najlepiej na tego samego maila, co dokonasz zakup. Jeśli założysz na inny – to po prostu zgłoś to na [email protected]

2. Kupiłam zestaw, ale jeszcze nie mam na koncie kursów. Kiedy się pojawią?

Kursy będą dostępne na Twoim koncie do 48h od zakupu. Jeśli jednak minęły 48h a kursów dalej nie ma to koniecznie zgłoś to na [email protected]

3. Co oznacza, że kursy są w opcji Sapphire?

Oznacza to, że w każdym kursi będziesz miała całą niezbędną wiedzę, by opanować zagadnienie z danego zakresu. W późniejszym czasie będziesz mogła podnieść sobie wybrane kursy do wyższych opcji np. Emerald lub Diamond i uzyskać dostęp do np. dodatkowych materiałów video lub do dostępu do analiz prac. Ceny podniesienia zaczynają się już od 20 zł.

4. Czy w opcji Sapphire mogę starać się o dyplomy / certyfikaty?

Nie, ale uwaga – decydując się na Przewodnik po stylizacji paznokci, masz szansę podnieść wybrane kursy do opcji Diamond (w niej możesz starać się o certyfikat lub dyplom) w najniższej cenie. Jak to wygląda cenowo?

1) W przypadku kursu z kategorii Zdobienia – Początkująca np. Snake Skin – cena podniesienia z opcji Sapphire do opcji Diamond to 20 zł

2) W przypadku kursu z kategorii Zdobienia – Pasjonatka np. Micropainting – cena podniesienia z opcji Sapphire do opcji Diamond to 170 zł

3) W przypadku kursu z kategorii Technika np. Migdał z Zaciskaniem Tunelu – cena podniesienia z opcji Sapphire do opcji Diamond to 2023 zł

Dlatego, że zestaw ma kursy w opcji Sapphire – czyli dostęp do całej niezbędnej wiedzy, masz do niego dostęp w tak świetnej cenie.

5.  Interesuje mnie płatność z zagranicznego banku. Co zrobić?

Napisz do nas na FanPage na Facebooku – KLIKNIJ TUTAJ

Lub jeśli nie masz Facebook’a zgłoś się na [email protected]

6. Czy mogę otrzymać FV?

Jasne, że tak! Po zakupie napisz na [email protected]

7. Ta oferta jest tak dobra, że wręcz nierealistyczna – jakie są w niej „kruczki”?

Szczerze? ŻADNYCH. Dlaczego? Od ponad 5 lat działamy w internecie i naszą zasadą jest 100% transparentność oraz „Maksymalne sprzyjanie rozwojowi stylistek paznokci”. Dzięki temu zaufało nam już ponad 29 500 stylistek paznokci, które zostały naszymi kursantkami.

8. Jakie mam dostępne opcje płatności?

Wiele! A tak bardziej konkretnie:

1. Po przejściu do koszyka zobaczysz opcję PayU, w której znajdziesz ogrom popularnych opcji, takich jak:

2. Dostępna jest też opcja PayPal – do niej doliczany jest 5% prowizji, ponieważ platforma PayPal pod tym kątem jest mocno hardkorowa!

9. Czy sa dostęp mogę zapłacić w Ratach?

Tak – jeśli cena wybranej przez Ciebie opcji jest większa niż 300 zł. Raty są obsługiwane przez przez PayU. Dlatego wystarczy, że w koszyku wybierzesz opcję PayU i po przejściu do ich systemu zobaczysz tę możliwość. Tam też zapoznasz się ze wszystkimi konkretami jak np. prowizja, ilość możliwych miesięcy, etc.

10.Czy dane z rozwiązań będzie dla mnie odpowiednie?

Niezależnie od tego, na jakim jesteś etapie w stylizacji paznokci – odpowiedź brzmi TAK. Znajdziesz w nim kompletną wiedzę z kursów Edyty, dzięki której możesz stać się szanowaną, kompletną stylistką. Więc nawet jeśli jesteś na poziomie instruktora – to zawsze masz szansę znaleźć tam wskazówki dzięki którym, poprawisz coś w swojej pracy. Oczywiście jeśli jesteś osobą początkującą to dane rozwiązanie jest dla Ciebie (zabrzmi to może mało skromnie) najlepszym wyborem – ponieważ od początku zaczniesz czerpać wiedzę z ponad 13 letniego doświadczenia Edyty

11. Czy można zakupić Przewodnik po stylizacji paznokci na prezent?

Jasne, że tak! Po zakupie wybranej z opcji napisz do nas na [email protected] Otrzymasz od nas „kartkę” do samodzielnego wydruku i będziesz mógł ją wręczyć osobie, którą chcesz tym prezentem obdarować. Ta osoba będzie musiała się do nas zgłosić, gdzie otrzyma wszystkie niezbędne instrukcje.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami na jeden z dwóch sposobów:

Sposób #1 – napisz email na [email protected]

Sposób #2 – napisz do nas na fanpage na Facebooku – KLIKNIJ TUTAJ

×
×

Koszyk