Ile kosztuje kurs stylizacji paznokci na Quloo?

„Ile kosztuje kurs stylizacji paznokci na Quloo.pl” To jedno z tych pytań, gdzie na pierwszy rzut oka jest jedna poprawna odpowiedź — to zależy! Jednak w tym wpisie omówię do Ciebie temat cen kursów stylizacji paznokci, jakie znajdziesz w portalu Quloo.

Ten wpis piszę dnia 16 sierpnia 2023 roku, więc wszystkie podane w nim informacje są zgodne z tym dniem. Postaram się w następnych miesiącach aktualizować ten wpis, jeśli nastąpią większe zmiany.

Na starcie zacznę od podania widełek cenowych — czyli zakresu, w jakich cenach znajdziesz tutaj kursy związane czy to z przedłużaniem paznokci, czy też zdobień.

Ceny zaczynają się od 37 zł a kończą na 2470 zł.

Z czego wynika cena kursu?

Zależna jest od wielu czynników — najważniejsze z nich to:

  • tematyka kursu — czy to kurs ze zdobień, czy kurs techniczny
  • trudność kursu — czy jest to kurs pokrywający tematy dla osób początkujących, czy bardziej zaawansowanych
  • wartość marketingowa — mało kto pewnie o tym mówi, jednak ja stawiam na 100% szczerość i transparentność — jeśli mam świadomość, że któryś z kursów potrafi Was odbiorców bardziej zainteresować, lub jest w nim jakaś idea (jak np. Manicure BKT), która potrafi ułatwić życie wielu początkującym osobom, to cena takiego kursu też może być niższa.
  • od ilości czasu, który musimy włożyć w dodatkowe działania — co tutaj mam na myli? Omówię Ci to w następnej sekcji.

Podział kursów na 3 opcje cenowe — Sapphire, Emerald, Diamond.

Każdy kurs ze stylizacji paznokci sprzedawany na Quloo.pl ma 3 opcje cenowe.

  • Sapphire — najniższa cena.
  • Emerald — wyższa cena.
  • Diamond — najwyższa cena.

Taki podział pozwala dobrać Ci wariant kursu do Twoich możliwości czasowych, jak i też finansowych.

Gdybym w skrócie miał opisać opcje cenowe, to wyglądałyby tak:

Sapphire — jest to opcja cenowa, w której znajdziesz całą niezbędną wiedzę, którą konsumujesz, kiedy masz tylko ochotę — czy to rano, czy w południe, czy wieczorem, czy w nocy — dostęp masz o każdej porze — przez określoną ilość dni — na przykładzie kursu Manicure Hybrydowy na sobie — jest to 365 dni

Emerald — jest to wyższa opcja cenowa, czyli naturalnie zawiera to, co opcja Sapphire plus, dodatkowo najczęściej zawiera pewne bonusy do kursu — czy to dodatkową lekcję, czy to dodatkowe pliki, czy tak jak w przypadku kursu Manicure Hybrydowy na sobie — zapis z sesji Q&A, gdzie kursantki zadawały Edycie pytania i ona na nie odpowiadała.

Diamond — jest to najwyższa opcja cenowa — czyli naturalnie zawiera to, co opcja Sapphire oraz Emerald a do tego w przypadku kursu Manicure Hybrydowy na Sobie zawiera ona dostęp do INDYWIDUALNEJ ANALIZY, której zaliczenie kończy się zdobyciem DYPLOMU.

Dlatego, że kurs zawiera indywidualną analizę tj. angażuje czas i pracę większej ilości osób, dlatego też cena tej wersji kursu jest większa.

Podsumowując

Każdy kurs ze stylizacji paznokci ma swoją indywidualną cenę, która jest zależna od wielu czynników jak np. jego poziom zaawansowania czy też tematyki. Na Quloo.pl — każdy kurs ma 3 opcje cenowe — Sapphire, Emerald, Diamond gdzie każda z nich ma swoją określoną zawartość. Bez problemu możesz to sprawdzić wchodząc w opis każdego kursu i znajdująca w nim wyróżniającą się sekcję z 3 niebieskimi prostokątami jak na grafice poniżej.