Przewodnik po Klubie Kompletnej Stylistki

Jeśli już podjęłaś decyzję o dołączeniu do Klubu Kompletnej Stylistki to szczerze Ci gratuluję! To jedna z tych decyzji, z której będziesz bardzo zadowolona po kilku tygodniach, gdy zaczniesz zauważać efekty po zastosowaniu wiedzy w praktyce. Aby ułatwić Ci rozwój z Klubem Kompletnej Stylistki przygotowałem dla Ciebie krótki przewodnik, z którego dowiesz się jak wykorzystać zawartą w nim wiedzę w 100%.

Klub Kompletnej Stylistki zbudowany jest z dwóch głównych elementów, które sprzyjają w Twoim skutecznym rozwoju

  • Element 1 – WIEDZA – Dostęp do aż 42 kursów.
  • Element 2 – WSPARCIE – Dostęp do cotygodniowych analiz prac.

Element 1 – Wiedza

Klub Kompletnej Stylistki to dostęp do ponad 262 godzin wiedzy w postaci 42 kursów. Możesz zadawać sobie pytanie, od jakiego kursu zacząć swój skuteczny rozwój,

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz m.in. we wpisie, który znajdziesz po kliknięciu przycisku poniżej:

A jeśli po lekturze ww. wpisu masz pytania od jakiego kursu najlepiej zacząć w Twoim przypadku, to bez zwlekania zadaj je pisząc na adres mailowy – [email protected] lub zadaj to pytanie bezpośrednio Edycie w trakcie cotygodniowych analiz prac ⤵

Element 2 – Wsparcie

W Klubie Kompletnej Stylistki otrzymujesz dostęp do cotygodniowych analiz prac, w trakcie których masz szansę otrzymać wskazówki od Edyty co zrobić by Twoje stylizacje były na wyższym poziomie.

Analizy prac odbywają się co tydzień:

Pamiętaj – analizy prac to piekielnie skuteczne rozwiazanie w ramach którego, masz szansę otrzymać spersonalizowane wskazówki co do Twoich stylizacji – dlatego pamiętaj by jak najczęściej z nich korzystać.

A jeśli nie masz żadnej pracy do analizy to na LIVE śmiało możesz zadać Edycie swoje pytania, które Cię nurtuję. Otrzymasz odpowiedź dzięki której postawisz kolejny krok do przodu w stylizacji paznokci.