Kurs Stylizacji Paznokci – od czego zacząć?

Stawiając pierwsze kroki w stylizacji paznokci możesz zastanawiać się od czego zacząć? Dlatego w tym wpisie znajdziesz proponowane kursy, dla osób, które chcą postawić pierwsze kroki w stylizacji paznokci.

Kurs Manicure BKT

Jest to kurs, który przedstawia najbardziej uproszczoną oraz najtańszą formę wykonywania manicure hybrydowego. Potrzebujesz do niej tylko 5 produktów i potrzebujesz nauczyć się wykonywać tylko 3 kroki. Niestety nie jest to metoda manicure hybrydowego dla każdego — ponieważ jeśli Twoje paznokcie są obgryzione, zniszczone, lub po prostu są miękkie i chcesz je utwardzić, to ten kurs NIE JEST DLA CIEBIE. Za to będzie dla Ciebie idealny kurs, który jest następną pozycją, czyli…

Kurs Manicure Hybrydowy na sobie

Czyli klasyczna hybryda, dzięki której utwardzisz swoje paznokcie oraz w razie potrzeby je nadbudujesz. Idealna pozycja na start i najczęściej wybierana przez początkujące stylistki, które chcą stworzyć trwałe stylizacje na swoich paznokciach.

A co jeśli chcę się nauczyć przedłużać paznokcie?

No to koniecznie skieruj swoją uwagę w kierunku 2 kursów, z przedłużania paznokci na sobie. W każdym z tych kursów znajdziesz kompletną wiedzę, jak przedłużyć paznokcie na sobie – różnica w nich jest w kształcie – w jednym z nich opanujesz kształt Migdał Klasyczny a w drugim Balerina.

  • Kurs Migdał Klasyczny akrylożelem na sobie
  • Kurs Balerina na sobie akrylożelem