Robię paznokcie sobie tylko w domu – czy warto się szkolić?

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czy warto podjąć kurs stylizacji paznokci, zwłaszcza jeśli robisz paznokcie tylko sobie, w swoim domowym zaciszu? Dziś przyjrzyjmy się tematowi bliżej i sprawdźmy, dlaczego warto się w takiej sytuacji szkolić:

Powód 1 – Uniknięcie „dziwnych” spojrzeń.

Pięknie wykonana stylizacja przykuwa wzrok i wzbudza zachwyt.

Źle wykonana stylizacja RÓWNIEŻ PRZYKUWA WZROK… i niestety nie wzbudza zachwytu… wręcz przeciwnie…

Dlatego jeśli chcesz uniknąć „dziwnych” spojrzeń, może i nawet dziwnych komentarzy typu „Twoje paznokcie są źle wykonane” lub „Chyba powinnaś zmienić stylistkę” to warto byś zdobyła podstawową wiedzę na temat tworzenia stylizacji.

Powód 2 – Twoje bezpieczeństwo

Decyzja o wyborze kursu to również inwestycja w TWOJE BEZPIECZEŃSTWO. Dlaczego? Złe używanie produktów do stylizacji paznokci jak np. cążki czy frezy może doprowadzić do uszkodzenia Twojej płytki paznokciowej i nie tylko.

Natomiast złe używanie preparatów jak np. baza, hybrydy, żel mogą doprowadzić do uczulenia, które może być spowodowane złym użytkowaniem.

Powód 3 – Szansa.

Być może nie do końca jesteś zadowolona ze swojej aktualnej sytuacji w życiu lub pracy. Z czasem może się okazać, że złapiesz paznokciowego bakcyla i zaczniesz wykonywać stylizacje za pieniądze.

A z czasem być może zmienisz pracę lub nawet założysz swój salon!

To tylko 3 powody. Tak naprawdę moglibyśmy tutaj dalej dyskutować jak bardzo kurs stylizacji paznokci może pomóc rozwinąć Cię artystycznie, manualnie czy też odnaleźć pasję, która da Ci radość w życiu.

Jeśli jesteś już gotowa, by postawić skuteczne PIERWSZE KROKI w stylizacji paznokci to koniecznie Kliknij Tutaj i dołącz do naszego Klubu Kompletnej Stylistki!